Kontakt

Besök oss eller hör av dig

Destination Falkenberg AB
Holgersgatan 11
311 34 Falkenberg
0346 88 60 00
turinfo@falkenberg.se

Prenumerera på vårt Nyhetsbrev

Vill du bli uppdateradoch veta vad som händer i Falkenbergs besöksnäring?
Anmäl dig till vårt nyhetsbrev så att du inte missar viktiga nyheter och roliga event.

Våra medarbetare

Fredrik Janson Vd Destination Falkenberg

Fredrik Janson
Vd
fredrik.janson@falkenberg.se
0721-46 01 97

Camilla Johansson

Camilla Johansson
Biljettansvarig/Projektledare
camilla.johansson@falkenberg.se
0720- 83 04 92

Negra Savic

Negra Savic
Ekonomiansvarig
negra.savic@falkenberg.se
0721- 47 11 63

Johan Bengtsson

Johan Bengtsson
Eventlots/ Projektledare
johan.bengtsson2@falkenberg.se
0738- 66 13 33

Johanna Hedman

Johanna Hedman
Turistinformatör
johanna.hedman@falkenberg.se
0346- 88 61 00

Åsa Bengtsson

Åsa Bengtsson
Projektledare
Asa.Bengtsson2@falkenberg.se
076 696 1637

Susanne Thorsson

Susanne Thorsson
Projektledare
Susanne.Thorsson@falkenberg.se
0706-37 17 07

Kristjan Fannar

Kristjan Fannar
Destinationsutvecklare
Kristjan.Sigurdarson@falkenberg.se
072-083 50 04

Ida Järphag

Ida Järphag
Turistinformatör
ida.jarphag@falkenberg.se

Marie Johansson Falk

Marie Johansson Falk
Turistinformatör
marie.johanssonfalk@falkenberg.se

Anna Sandén

Anna Sandén
Marknadsansvarig
anna.sanden@falkenberg.se
0721- 46 86 27

Caroline Andersson

Caroline Andersson
Webbredaktör
caroline.andersson@falkenberg.se
 072-142 85 31

Mia Lachmann

Mia Lachmann
Grafisk formgivare /
Marknadskoordinator
mia.lachmann@falkenberg.se
0721-42 89 36